ادادورادادورادادور
‫‪021-46135611 | 021-46131241
https://www.instagram.com/edadoor
پونک، بلوار عدل.خ حیدری مقدم شرقی پلاک ۱ واحد ۱۱
ادادورادادورادادور

موتور کرکره برقی ساید

 

قیمت موتور کرکره برقی ساید

یکی از نکات مهم در خرید کرکره برقی، نوع و قیمت موتور کرکره برقی ساید است. قیمت موتور های ساید کرکره برقی که با نام های موتور زنجیری کرکره برقی و موتور زنجیردار کرکره برقی نیز شناخته می شوند، به عوامل مختلفی بستگی دارند. نوع سیم پیچی مسی یا آلمینیومی موتور ساید، کیفیت، توان و امکانات جانبی این نوع از موتور گیربکس دار، بر قیمت موتور کرکره برقی ساید اثر گذار است. به این نکته دقت کنید که قیمت موتور کرکره برقی ساید به همراه گیربکس و صفحه پلیت محاسبه می شود. جهت آگاهی از قیمت موتور ساید کرکره برقی، فقط کافیست با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید. کارشناسان فروش شرکت، با توجه به نیاز و بودجه شما یک نوع موتور ساید کرکره برقی مناسب را به شما دوستان توصیه خواهند کرد. دقت کنید که هر چقدر توان موتور بیشتر باشد، قیمت موتور کرکره برقی ساید نیز به همان میزان افزایش می یابد. البته به عنوان مثال، قیمت موتور ساید ۳۰۰ کیلو کرکره برقی از یک برند، تفاوت چندانی با قیمت موتور ساید ۶۰۰ کیلو کرکره برقی از همان برند ندارد. هم چنین قیمت موتور ساید کرکره برقی به گارانتی و خدمات پس از فروش موتور نیز بستگی دارد.

انواع موتور کرکره برقی ساید

ساختار موتور کرکره برقی ساید

موتور کرکره برقی ساید

فروش موتور ساید کرکره برقی

شرکت ادا دور تامین کننده انواع موتور کرکره برقی ساید است که در زمینه فروش موتور ساید کرکره برقی و پخش آن به سراسر کشور فعالیت دارد. فروش موتور ساید کرکره برقی در شرکت ادا دور به صورت عمده و جزئی انجام می شود. قیمت های فروش موتور کرکره برقی ساید در شرکت ادا در بسته به مدل و کیفیت موتور کرکره متفاوت است. به مشتریانی که قصد خرید موتور کرکره برقی ساید را دارند توصیه می کنیم که اطلاعات کافی در رابطه با این نوع از موتور کرکره برقی را به دست آورند. ذکر این نکته ضروریست که فروش موتور ساید کرکره برقی در شرکت ادا دور در رنج توان های مختلف انجام می شود. هم چنین فروش موتور ساید کرکره برقی با صفحه پلیت و گیربکس و بدون صفحه پلیت و گیربکس می باشد.

در این نوع از موتور کرکره برقی، نیروی شفت موتور کرکره برقی ساید از طریق گیربکس و صفحه پلیت به شفت کرکره برقی منتقل می شود.

انواع موتورهای ساید کرکره برقی

ولتاژ موتور کرکره برقی

موتور ساید کرکره برقی از نظر ولتاژ کاری به صورت زیر دسته بندی می شوند:
۱- موتور کرکره برقی ساید ای سی (َAC)،  220 ولت تک فاز و ۳۸۰ ولت سه فاز (220V AC & 380V AC)
۲- موتور کرکره برقی ساید دی سی (َِDC)، ۲۴ ولت (24V DC)

هر دو نوع موتور کرکره برقی ساید ای سی و دی سی قابلیت اتصال به یو پی اس را که همان دستگاه ذخیره برق است دارند(یو پی اس انرژی الکتریکی را درون باطری ذخیره می کند). موتور های ساید کرکره برقی دی سی ۲۴ ولت به یو پی اس ۲۴ ولت و موتور های ساید کرکره برقی ای سی به یو پی اس ۲۲۰ ولت ای سی متصل می شوند.

سیم پیچی موتور کرکره برقی

سیم پیچی موتور کرکره برقی ساید به صورت زیر می باشد:
۱- موتور کرکره برقی ساید سیم پیچ مس
۲- موتور کرکره برقی ساید سیم پیچ آلومینیوم
موتورهای کرکره برقی ساید سیم پیچ مسی از نظر قیمت و کیفیت به مراتب از موتورهای کرکره برقی ساید سیم پیچ آلومینیومی بالاتر هستند.

توان موتورهای کرکره برقی ساید

موتور کرکره برقی چقدر برق مصرف میکند؟
رنج توان استاندارد موتورهای ساید کرکره برقی ۳۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ کیلوگرم است که موتورهای ساید ۱۵۰۰ کیلو ۳ فاز هستند.

پک کامل کرکره برقی با موتور ساید

پک موتورهای ساید کرکره برقی شامل لوازم زیر می شود:
۱- موتور ساید کرکره برقی
۲- صفحه پلیت و گیربکس موتور ساید کرکره برقی
۳- برد مدار فرمان و رسیور موتور کرکره برق ساید
۴- دو یا سه عدد ریموت لرنینگ با فرکانس ۴۳۳
به این نکته توجه کنید که در موتور های ساید کرکره برقی ۲۴ ولت دی سی، دستگاه یو پی اس در پک موتور وجود دارد که کار برد مدار فرمان و رسیور را نیز انجام می دهد.

خرید موتور ساید کرکره برقی

برای سفارش و خرید موتوررساید کرکره برقی، کافیست ابعاد حدودی درب کرکره ای، نوع کرکره برقی، تعداد باز و بست و وزن کرکره برق را به صورت حدودی بدانیم. در این صورت می توانیم نوع مناسبی از موتور ساید را خریداری کنیم. ما در شرکت ادا دور، شما را برای خرید موتور کرکره برقی ساید متناسب با نیاز و بودجه تان راهنمایی خواهیم کرد. هم چنین این امکان برای مشتریان عزیز وجود دارد که در هنگام خرید موتور کرکره برقی ساید کاتالوگ و مشخصات فنی موتور را دریافت و مطالعه کنند. فقط به این نکته دقت کنید که گارانتی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی قطعات از نکات مهم در هنگام خرید موتور ساید کرکره برقی است. برای دریافت مشاوره و خرید موتور کرکره برقی ساید، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

جهت اطلاع از، قیمت موتور ساید کرکره برقی،تعمیر و تعویض موتور کرکره برقی ساید پارکینگ و مغازه تان و برقی و اتوماتیک کردن کرکره برقی دستی سنتی و قدیمی، با کارشناسان فروش ادادور در ارتباط باشید.

X