همان طور که در جریان هستید کرکره های برقی و رولاپ ها نیز مانند دیگر کالا ها، دارای انواع مختلفی هستند که دارای قیمت و کیفیت های متفاوتی می باشند. برخی از مشتریان به دنبال تیغه های کرکره برقی و درب های برقی با کیفیت بالا هستند که بدیهی است که قیمت بالایی نیز دارند. اما بعضی از مشتریان عزیز به دنبال محصولات با کیفیت متوسط یا پایین تری هستند که طبیعتا دارای قیمت پایین تری نیز خواهد بود.
در این مقاله پیش رو به موارد و نکات مربوط به خرید یک کرکره برقی ارزان قیمت و با قیمت مناسب و اقتصادی می پردازیم:
۱- کرکره برقی قیمت مناسب و ارزان قیمت چیست و چه ویژگی ها و ساختاری دارد؟
۲- چه نکات و مواردی در قیمت کرکره برقی تاثیرگذار است؟
۳- کدام موتور کرکره برقی ارزان تر است؟
۴- قیمت کرکره برقی ارزن قیمت و اقتصادی.

با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

۱- کرکره برقی قیمت مناسب و ارزان قیمت چیست و چه ویژگی ها و ساختاری دارد؟
نوعی از تیغه های کرکره برقی وجود دارند که دارای قیمت پایین تری هستند که در بازار به اصطلاح به آنها، کرکره برقی قیمت مناسب، کرکره برقی ارزان قیمت یا کرکره برقی اقتصادی می گویند. ما در این مقاله به صورت خاص به این نوع از کرکره های برقی می پردازیم.
تیغه های کرکره برقی ارزان قیمت و قیمت مناسب از نوعی از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند که به آن به اصطلاح آلومینیوم تبدیلی، ضایعاتی یا بازیافتی می گویند. قیمت تمام شده محصولات تولیدی با آلومینیوم ضایعاتی کم تر از محصولات تولید شده از آلومینیوم فابریک و استاندارد است.
وزن این تیغه ها معمولا در حد ۴ کیلوگرم بر متر مربع است و برای کاهش قیمت تمام شده کرکره برقی از ریل آلومینیومی نیز استفاده می شود تا بدین صورت قیمت درب کرکره ای و کرکره برقی کاسته شود.
رنگ کرکره های برقی ارزان قیمت معمولا سفید است چرا که تیغه های کرکره برقی سفید از تیغه های کرکره برقی رنگی ارزان تر هستند.
نکته ای که حتما بایستی به آن توجه کنید این است که کرکره های برقی آلمینیومی (آلومینیومی) از کرکره های برقی فولادی تک جداره، فولادی فوم دار، پلی کربنات و دیگر مدل های کرکره برقی و درب برقی اتوماتیک ارزان تر هستند.
شایان ذکر است که شرکت ادا دور علاوه بر تولید تیغه های کرکره برقی لوکس و با کیفیت، محصولات اقتصادی با قیمت و کیفیت مناسب را نیز تولید و روانه بازار کرده که بسیاری از همکاران و نصابان و هم چنین مصرف کنندگان از آن استقبال کرده اند.

کاور و پوشش استخر با کرکره برقی اتوماتیک
مشاهده

۲- چه نکات و مواردی در قیمت کرکره برقی تاثیرگذار است؟
پارامترهایی که در قیمت کرکره برقی تاثیر گذار است در لیست زیر آماده است:
۱-۲- جنس آلیاژ آلومینیوم تیغه کرکره برقی:
تیغه های کرکره برقی ارزان قیمت آلومینیومی معمولا از شمش و بیلت ضایعاتی و بازیافتی آلومینیوم تولید می شوند.
۲-۲- جنس ریل کرکره برقی:
در یک کرکره برقی ارزان قیمت و قیمت مناسب، جنس ریل کرکره برقی معمولا آلومینیوم انتخاب می شود.
۳-۲- رنگ تیغه و ریل کرکره برقی:
سفید بودن رنگ تیغه درب کرکره برقی و ریل کرکره برقی می تواند در کاهش قیمت تاثیرگذار باشد.
۴-۲- نوع و کیفیت موتور کرکره برقی:
معمولا موتور های توبلار لوله ای توکار قیمت پایین تری نسب به موتور های ساید زنجیردار کرکره برقی دارند.

۳- کدام موتور کرکره برقی ارزان تر است؟
همان طور که در جریان هستید موتور های کرکره برقی به دو دسته کلی زیر تقسیم می شوند:
۱-۳- موتور ساید زنجیری و زنجیردار کرکره برقی
۲-۳- موتور توبلار لوله ای و توکار کرکره برقی
اگر به دنبال یک موتور ساید زنجیردار کرکره برقی ارزان قیمت و قیمت مناسب هستید، موتور های ساید زنجیری سیم پیچ آلومینیوم گزینه مناسبی برای شما است.
چرا که موتور های ساید زنجیری سیم پیچ مس کرکره برقی از موتور های ساید سیم پیچ آلمینیوم گران تر هستند.
در رابطه با موتور توبلار که به آن موتور لوله ای توکار نیز می گویند، به این نکته توجه کنید که در مجموع قیمت تمام شده یک کرکره برقی با موتور توبلار از یک موتور ساید ارزان تر است. بنابراین اگر به دنبال خرید و نصب کرکره برقی با قیمت پایین و ارزان قیمت هستید میتوانید موتور کرکره برقی تان را از نوع توبلار و لوله ای توکار انتخاب کنید.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای
مشاهده

۴- قیمت کرکره برقی ارزن قیمت و اقتصادی.

جهت استعلام کف قیمت کرکره برقی مورد نیازتان برای مغازه، پارکینگ، درب حیاط و … فقط کافی است که اندازه حدودی کرکره برقی مورد نیازتان را که شامل عرض دهانه کار و ارتفاع می شود را به دست آورده و در اختیار کارشناسان فروش شرکت ادا دور قرار دهید تا قیمت نهایی یک کرکره برقی را به شما دوستان عزیز اعلام کنند. حال برای به دست آوردن کف قیمت کرکره برقی و خرید کرکره برقی قیمت مناسب و اقتصادی و یا تعمیر و تعویض آن با کارشناسان فنی و فروش ما در شرکت ادا در در ارتباط باشید.

 جهت خرید بی واسطه و مستقیم کرکره برقی با قیمت و کیفیت مناسب با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *