کرکره های برقی که به اصطلاح به آنها درب برقی، کرکره اتوماتیک، درب ریموتی یا کرکره ریموتی نیز می گویند، نوعی از درب های اتوماتیک هستند که در زبان انگلیسی به آنها Rollup Door گفته می شود.
در این نوع از درب های رولاپ (رول آپ) اتوماتیک، نوع و کیفیت نصب اهمیت فراوانی دارد.

فارغ از اینکه کرکره برقی ما آلومینیومی، فولادی(آهنی)، پلی کربنات یا رول گیتر باشد، نصب صحیح درب کرکره برقی، می تواند بسیاری از مشکلات احتمالی ایجاد شده در این نوع از درب اتوماتیک را به حداقل برساند.
بعنوان نمونه، اگر کرکره برقی به درستی نصب شود:
۱- سر و صدای کرکره برقی کاسته خواهد شد.

۲- فشاره وارده بر موتور کرکره برقی، خواه موتور ساید باشد یا توبلار کاهش می یابد.

۳- زیبایی و امنیت کرکره برقی افزایش خواهد یافت.

هم چنین، تنظیمات صحیح و دقیق برد مدار فرمان کرکره برقی و تنظیمات میکروسوئیچ موتور ساید و توبلار، می تواند به ما در رسیدن به یک نتیجه مطلوب کمک کند.
این بدان معنی است، که در نصب یک درب کرکره برقی ما به یک نصاب نیازمندیم که دارای دانش فنی و تجربه کافی باشد، و تسلط نسبی به مبانی برق و تنظیمات بردهای الکترونیکی داشته باشد.
شاقول و تراز نصب کردن پروفیل، ریل، لوله شفت یا درام کرکره برقی و صفحه پلیت موتور ساید و توبلار کرکره برقی و … می تواند در دوام و کارکرد صحیح کرکره برقی تاثیر گذار باشد.
بنابراین علاوه بر استفاده از متریال درجه یک و استاندارد، مثل تیغه کرکره برقی استاندارد، موتور کرکره برقی درجه یک و با کیفیت، ما نیاز به یک تیم فنی نصب و نصاب حرفه ای و با تجربه داریم که بتواند یک درب کرکره برقی ایمن و با کیفیت را به مشتری محترم تحویل دهیم.

کرکره برقی گالوانیزه یا آلومینیوم، کدام تیغه کرکره برقی بهتر است؟
مشاهده

شرکت ادا دور با بهره گیری از تیم فنی و نصابان حرفه ای و آموزش دیده، یک درب کرکره برقی بی نقص و دارای گارانتی معتبر را به شما مشتریان گرامی تحویل خواهد داد.

جهت خرید، تعمیر و نصب کرکره برقی با کارشناسان فروش شرکت ادا دور در ارتباط باشید.
در صورت نیاز کارشناس فنی و نصاب شرکت در محل پروژه حاضر شده و اقدام به برآورد فنی و قیمت کار شما خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *