آموزش نصب کرکره برقی پنجره

همان طور که در جریان هستید، درب های کرکره برقی رول آپ (رولاپ) و اتوماتیک امروزه کاربردهای فراوانی دارند. علاوه بر استفاده از کرکره های برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه و پارکینگ، می توان از کرکره های برقی به عنوان کاور، پوشش یا حفاظ پنجره و یا کرکره برقی پنجره استفاده کرد.
بسیاری از این کرکره های برقی، قابلیت ضدسدقت و امنیتی دارند.

نصب کرکره برقی پنجره
نصب کرکره برقی پنجره

در بسیاری از ساختمان های مسکونی، تجاری و ویلا ها، جهت افزایش امنیت، می توان از کرکره برقی برای تراس یا بالکن (کرکره برقی بالکن یا کرکره برقی تراس) استفاده کرد.
نصب کرکره برقی پنجره، به عنوان کاور یا پوشش می تواند مزایای زیادی داشته باشد.

مزایای نصب کرکره برقی پنجره

۱- امنیت بالا :
استفاده از کرکره های برقی ضد سرقت به عنوان حفاظ پنجره می تواند امنیت منزل مسکونی، مغازه و ویلای شما را تامین کند. با توجه به این که در ساختمان های با معماری جدید از پنجره های قدی و کورتین وال استفاده می شود، نیاز به حفاظ ایمنی برای این ساختمان ها حیاتی به نظر می رسد. بنابراین، کرکره برقی می تواند یک گزینه مناسب باشد.

مزایای نصب کرکره برقی پنجره
مزایای نصب کرکره برقی پنجره

۲- اتوماتیک بودن کرکره برقی پنجره:
یکی از قابلیت های کرکره برقی پنجره، اتوماتیک و برقی بودن آن است. همین مسئله یک مزیت بزرگ محسوب می شود. بدین صورت که شما می توانید علاوه بر امنیت، نورگیر هم داشته باشید، و از ویو و دید کامل پنجره لذت ببرید. اتوماتیک و برقی بودن کرکره برقی پنجره این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید آن را به سیستم مدیریت هوشمند ساختمان یا BMS متصل کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. اتصال به سیستم BMS این امکان را به شما می دهد که بتوانید کرکره برقی پنجره خود را بدون نیاز به ریموت با استفاده از یک اپلیکیشن که روی گوشی همراه شما نصب می شود، کنترل کنید.

انواع درب های اتوماتیک
مشاهده
اتوماتیک بودن کرکره برقی پنجره
اتوماتیک بودن کرکره برقی پنجره

۳- رنگ بندی کرکره برقی پنجره:
معمولا استفاده از نرده های فلزی و آهنی معمولی، زیبایی نمای ساختمان را مخدوش می کند. استفاده از کرکره برقی برای پنجره می تواند علاوه بر زیبایی، با توجه به رنگ و طرح های متنوع، امکان هماهنگی با نمای ساختمان را دارد. این تنوع رنگ و طرح دست شما را در انتخاب یک کرکره برقی مناسب برای پنجره باز می گذارد.

رنگ بندی کرکره برقی پنجره
رنگ بندی کرکره برقی پنجره

۴- نصب کرکره برقی مدل پنجره ای یا کرکره برقی تراس(کرکره برقی بالکن) به صورت خیلی سریع :
یکی از مزایای استفاده از کرکره برقی مدل پنجره ای، آماده سازی و نصب سریع آن است. که می تواند نگرانی های شما بابت مشکلات امنیتی را کاهش دهد.

اگر کرکره برقی داخل تراس و یا بالکن نصب کنید امنیت منزل شما تضمین میشود طبق عکس پایین که کرکره برقی تراس،(کرکره برقی بالکن) نصب شده است.

نصب کرکره برقی مدل پنجره ای
نصب کرکره برقی مدل پنجره ای یا تراس(بالکن)

۵- نصب سنسور دزدگیر برای کرکره برقی پنجره:
برای افزایش امنیت، می توان یک سنسور ضربه دزدگیر منزل یا ویلای خودتان را به بدنه کرکره برقی پنجره وصل کنید تا در صورت وارد آمدن ضربه به آن، دزدگیر فعال شده و طبق سناریو تعریف شده عمل کند.

نصب سنسور دزدگیر برای کرکره برقی پنجره
نصب سنسور دزدگیر برای کرکره برقی پنجره

آنچه گفته شد، گوشه ای از مزایای استفاده از کرکره برقی به عنوان حفاظ پنجره است. پنجره هایی که محل نفوذ سارقین به منزل یا ویلای شما هستند و شما می توانید با استفاده از کرکره برقی ضد سرقت، آنها را پوشش داده و امنیت خودتان را تضمین کنید.
حال این سوال مطرح می شود که چه نوع کرکره برقی برای پنجره به عنوان حفاظ مناسب است و می تواند قابلیت ضدسرقت بودن داشته باشد؟
با توجه به شرایط پروژه و بعد از انجام برآورد و کارشناسی کار، می توان نوع کرکره برقی را منتاسب با نیاز کارفرما انتخاب کرد:

راهنمای خرید درب کرکره برقی
مشاهده
کرکره برقی به عنوان حفاظ پنجره
کرکره برقی به عنوان حفاظ پنجره

انواع کرکره برقی پنجره

۱- کرکره برقی آلومینیومی
۲- کرکره برقی فولادی یا آهنی گالوانیزه تک جداره و رول پانچ (فول پانچ)
۳- کرکره برقی فولادی یا آهنی گالوانیزه فوم دار
۴- کرکره برقی پلی کربنات شفاف یا شیشه ای
۵- کرکره برقی رولگیتر(رول گیتر)

انواع کرکره برقی پنجره
انواع کرکره برقی پنجره

این که از کدام یک از کرکره های برقی آمده در بالا به عنوان حفاظ، کاور یا پوشش پنجره استفاده کنیم، به شرایط پروژه، بودجه مشتری و فاکتورهای دیگر بستگی دارد. ولی اگر تصمیم به خرید حفاظ برای پنجره، بالکن، ویلا، منزل یا محل کارتان هستید، کرکره های برقی گزینه مناسبی خواهند بود.

نصب کرکره برقی پنجره با موتور توبلار

موتور کرکره برقی پنجره
موتور کرکره برقی پنجره

در مورد موتور کرکره برقی پنجره، ذکر این نکته ضروریست که ما از موتور توبلار که به آن به اصطلاح موتور لوله ای یا توکار گفته می شود استفاده می کنیم.
استفاده از این نوع موتور چند دلیل دارد، یکی زیبایی بیشتر و دیگری ظرافت و اشغال فضای کمتر.
برای کرکره برقی پنجره های کوچک و سبک می توان از موتور های توبلار با توان ۲۰، ۳۰ و ۵۰ نیوتنی استفاده کرد. و برای پنجره های بزرگتر، از موتور های توبلار با توان ۱۲ و ۱۴ متر مربعی و یا ۱۴۰ نیوتن استفاده کرد. برای کرکره های سنگین و بزرگ هم می توان از موتورهای توبلار صنعتی استفاده کرد.

کاور رول کرکره برقی یا کاور رول طرح اروپایی:

کاور رول کرکره برقی یا کاور رول طرح اروپایی
کاور رول کرکره برقی یا کاور رول طرح اروپایی

برای زیبایی بیشتر کار، می توان از کاور رول کرکره برقی که به آن کاور طرح اروپایی می گویند استفاده کرد. این کاور ها که از ورق آهن و پوشش رنگ الکترواستاتیک کوره ای تولید می شوند، باعث زیبایی بیشتر کرکره برقی پنجره شما می شوند. البته که امکان تولید این کاورها در رنگ های مختلف در شرکت ادا دور وجود دارد.

کرکره برقی طرح چوب دکورال یا دکوراتیو
مشاهده
قیمت کرکره برقی پنجره
قیمت کرکره برقی پنجره

قیمت کرکره برقی پنجره

درپایان اگر قصد خرید، نصب و استعلام قیمت کرکره برقی پنجره و همچنین اطلاع از انواع مدل های کرکره برقی برای پنجره ویلا، منزل مسکونی یا محل کارتان را دارید، با شماره گیری شماره های مندرج در بالای سایت با کارشناسان ادادور تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

قابل ذکر است که متخصصین شرکت ما به صورت تخصصی نصب کرکره برقی پنجره، بالکن،تراس، و … را انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *