کرکره برقی ضد سرقت جهت نصب برای مکان های حساس مانند طلا فروشی،بانکها،خزانه ها،موزه ها و یا مراکز مالی بزرگ و کوچک استفاده میشود.ایمنی فروشگاه و یا مغازه یکی از مسایل مهم در کسب و کارهای مختلف است اما کرکره برقی ضد سرقت چه ویژگیهایی دارد و تفاوت آن با سایر درب کرکره های معمولی در چیست؟ در ادامه به آن می پردازیم.برای اطلاع از قیمت کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

ویژگی های کرکره برقی ضد سرقت

در ساخت کرکره برقی ضد سرقت موارد مختلفی انجام میشود که یکی از آنها نصب قفل است. روش دیگر نصب قرقره بر دو طرف ریل است که این قرقره‌ها باعث میشود تا حتی با ضربات شدید درب از ریل خارج نشود.در نتیجه به درب کرکره ای آسیبی نیز وارد نخواهد شد.

ویژگی دیگر درب کرکره ای ضد سرقت این است که برخی از انها سنسورهای مخصوص مجهز هستند که در صورت ورود شخص غریبه صورت خودکار بالا و  پایین می روند و یا چراغ های آن خاموش و روشن می شود.برای خرید  موتور درب برقی از سایت دیدن کنید.

مشخصات کرکره برقی ضد سرقت

  • مقاومت از دمای +۷۰ درجه سانتی گراد تا -۲۵ درجه سانتی گراد
  • نصب شدن در ابعاد عرض ۶ متر و ارتفاع ۵ متر
  • ساخته شده از مفتول فولادی و داشتن مقاومت زیاد
  • دارا بودن استاندارد BOTHE HILD آلمان
  • استفاده از محیط های باز و در معرض باد با سرعت حداکثر ۱۵۰ کیلومتر در ساعت
  • استفاده از قفل کرکره ضد سرقت اتوماتیک قرقره ای
  • استفاده از کرکره ضد سرقت رول گیتر
  • نصب هر ۲ موتور توبولار و موتور ساید
  • برای نصب در محل های بیرونی  exterior

مزیت درب کرکره ای ضد سرقت

 ایجاد امنیت

ایجاد امنیت مهمترین مزیت کرکره  ضد سرقت است نسبت به کرکره های سنتی است. درب برقی های ضد سرقت دارای  قفل و همچنین جاقفلی روی موتور و گیربکس کرکره هستند که به این ترتیب امکان باز کردن آن ها بسیار دشوار خواهد بود.

تنوع در طرح و رنگ

کرکره های ضد سرقت دارای طرح های مختلفی هستند و همچنین رنگ آنها با توجه به نمای ساختمان و محل قرار گیری قابل تغیر است. درب های کرکره ای ضد سرقت رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی میشوند و دارای کیفیت مطلوبی هستند و آنها را میتوانید در طرح چوب و یا رنگ های دلخواه سفارش دهید. در این مقاله بیشتر با درب های کرکره ای رنگی آشنا شوید.

باز و بسته کردن در هنگام قطع برق

در های کرکره ای ضد سرقت به گونه ی طراحی شده اند که در هنگام قطع شدن برق به راحتی میتوان به صورت دستی آن ها را باز و بسته کرد.

ایجاد نمای زیبا

کرکرهای ضد سرقت در صورتی که در بالا جمع شوند تنها ریل و رول هایش قابل مشاهده خواهد بود که این قضیه باعث زیبا نشان دادن نمای ساختمان میشود.

 شستشوی راحت

یکی دیگر از مزایای درب های کرکره ای ضد سرقت شستشو و تمیز کردن راحت آنها مسیاشد.اگر هم این نوع کرکره برقی رنگی باشد و رنگ آن دارای کیفیت خوبی باشد به راحتی و بدون نگران از زنگ زدگی و خراب شدن آن میتوان کرکره را تمیز نمود.

 امکان نصب کاور

نصب کاور در قسمت بالای کرکره برقی از دیگر مزایای این نوع کرکره است نصب کنید که در این صورت حتی  وقتی کرکره جمع هم بشود جلوه زشتی در نمای ساختمان ایجاد نمیکند.

امکان تغییر قدرت موتور کرکره برقی

با توجه به سایز و وزن کرکره برقی ضد سرقت، میتوان موتور مناسب با آن را تعویض و نصب کرد.

استفاده با یک ریموت

درب های کرکره ای ضد سرقت به راحتی توسط یک ریموت قابل باز و یا بسته شدن می باشند.

افزیش ایمنی درب برقی ضد سرقت

تیغه ضد سرقت

تعدادی از سارقین برای ورود به محل لولا های تیغه کرکره برقی سوراخ میکنند و و حتی آنها ها را حرارت میدهند. برای بالا بردن سطح ایمنی درب کرکره ای، استفاده از تیغه های نسوز میباشد که این اقدام یکی از بهترین راهای جلوگیری از سرقت میباشد. با انواع تیغه درب های کرکره ای آشنا شوید.

نصب سنسور هشدار دهنده

نصب سنسور هشدار دهنده یکی دیگر از روشهای افزایش در امنیت کرکره برقی های ضد سرقت میباشد.افرادی که قصد تا ایمنی کرکرها و بالا ببرند میتوانید در موقع خرید درب های کرکره ای از این سنسورهای هوشمند استفاده نمایند.

با نصب سنسور ، کرکره برقی به غیر از ریموت اصلی خود حتی با ریموت یدک نیز باز نخواهد شد. در صورتی که سارق قصد داشته باشد با روشهای دیگر و استفاده از ریموت در را باز کند به صاحب آن محل پیامی مبنی بر ورود غیر مجاز ارسال میشود و صاحب آن مغازه یا فروشگاه از ورود شخص غریبه آگاه خواهد شد.

تفاوت کرکره برقی ضد سرقت با معمولی

همان طور که قبل اشاره شد در کرکره های ضد سرقت یک جا قفلی وجود دارد که اگر نصب شود پس از هر باز و بسته کردن میتوان کرکره  را قفل نمود و به این صورت جز صاحب آن مغازه کسی قادر نخواهد بود تا کرکرهرا باز و بسته کند.

وقتی که قفل بسته شود جریان برق در کرکره  قطع خواهد شد و به این صورت ریموت آن نیز کار نخواهد کرد. برای آن که بتوان با ریموت کرکره را باز کرد باید  قفل آن را مجددا باز کرد تا جریان برق برقرار شود.اما در کرکره برقی های معمولی این امکانات وجود ندارد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *